HİZMETLERİMİZ

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında en hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Karada, havada ve denizde taşımacılık hizmetlerine devam ediyoruz.

TRANSPORT

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük küçük, uzak yakın farketmeksizin 7/24 hizmet sağlamaktayız. Malzemelerin güveniliriliği ve sağlamlığı için taşıma ve yükleme ekibimiz en disiplinli şekilde hizmet sağlamaktadır.

7

Uzak Yakın Farketmez


7/24 Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
24

Sınır Tanımıyoruz


Karada, havada ve denizde taşımacılık

CANLI DESTEK

Online destek hizmetinde sizlere daha sağlıklı bir hizmet verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

8

Canlı Destek Çalışma Saatimiz


08:00
18

Canlı Destek Çalışma Saatimiz


18:00

LOJİSTİK

Nasıl daha kolay iş akışı sağlanır. Üretimde maaliyeti lojistik ile azaltabiliriz. Üretim süreçlerini de programladığımızı düşünüyoruz. Depolama ve Fiziksel dağıtım kısmınıda organize ediyoruz ve planlıyoruz. Tedarikçilere mal veya hizmeti sevk ettik. Bu noktada RUT planlaması ile taşıma maaliyetlerini düşüyoruz. En kısa yolla dağıtım planına riayet edilierek Tedarikçilere ulaştı. En önemli kısım son tüketiciye tedarikçiler yoluyla ulaşmasıdır. Genelde Distribütörler toptancılara daha sonra parekendecilere ordanda tüketiciye ulaşması gerekiyor. Pazarlama kanalı da Lojistik süreci kapsıyor. Tüketiciye ulaşana kadar bu kısımda fiziksel dağıtımda ambalajların bozulmaması için önlemlerin alınması gerekir.

+90 312 280 79 23

‎+90 532 350 43 91

+90 530 640 02 80